logo onas

Komunikaty

Ważny komunikat

Wszyscy członkowie Zarządu SPB oraz członkowie którzy posiadają adresy e-mail SPB.  W sprawach SPB komunikujemy się wyłącznie pocztą SPB. tj. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę o sprawdzanie poczty SPB, jest tam coraz więcej WAŻNYCH INFORMACJI.

Ważny komunikat

Proszę do dnia 05.12.2021 o przysłanie logo oraz nazwy Waszych Firm wszystkich członków SPB w celu umieszczenia Was w Katalogu SPB. na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prezes SPB - Piotr Dziadkowiec

Ważny komunikat!!!!

W imieniu Prezydium Zarządu SPB informuję że w dniu 27.09.2021 o godz. 10.00 odbędzie się WALNE ZEBRANIE SPB.

Czytaj więcej...

Ważny komunikat !!!

pdfPlease read attached for your information.

buy footwear | adidas Yeezy Boost 350

Ważny komunikat !!!

Zarzad Główny SPB informuje wszystkich zainteresowanych iż zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia ,odwołujemy konkurs barmanski ( eliminacje do Mistrzostw Europy oraz eliminacje MGD 2020 ).
Większość imprez masowych , targów ,koncertów konkursów w Europie , zostaje odwołanych , ewentualnie przeniesionych na inne terminy

W oczekiwaniu na rozwój sytuacji , bedziemy informowali czlonków SPB o dalszych decyzjach dotyczących udziału polskiej reprezentacji w aktywnościach IBA.
Przepraszamy wszystkich zainteresowanych za nieprzewidziane komplikacje .Postaramy się informować na bieżąco o decyzjach Organizatorów w/w imprez.

 barmańskim pozdrowieniem
Ryszard berent

Sports Shoes | Nike Air VaporMax for Men & Women - Buy Online - Ietp