Wydarzenia - Rok 2003

Absolut Vanilia Intro

Na przełomie listopada i grudnia, w wybranych klubach, w pięciu miastach Polski, odbyły się prezentacje nowego wariantu smakowego ABSOLUT VANILIA. W spotkaniach wzięli udział właściciele i menadżerowie klubów, ich goście oraz barmani i dziennikarze. We wrocławskim klubie Coffee Planet, honorowym gościem był Ambasador Królestwa Szwecji w Polsce oraz pracownicy konsulatu. Podczas spotkania w Warszawie, w kawiarni Między Nami, obecni byli między innymi Paweł Wilczak, Beata Sadowska, Kamil Sipowicz, Jarosław Jakimowicz i Katarzyna Trzcińska.

Authentic Nike Sneakers | Air Jordan 1 Low White/Black-Midnight Navy For Sale – Fitforhealth

Czytaj więcej...

Spotkanie członków Okręgu Centralnego

W dniu 5.12.2003 w Hotelu 500 w Zegrzu odbyło się spotkanie Stowarzyszenia Polskich Barmanów Okręgu Centralnego. Spotkanie zaszczycił swoja obecnością Prezydent S.P.B. Ryszard Berent. Przed spotkaniem ze wszystkimi uczestnikami zlotu odbyło się zebranie Zarządu S.P.B. Okręgu Centralnego z Prezydentem Ryszardem Berentem, na którym omówiono sprawy bieżące i plany na rok 2004. Rok 2004 będzie dosyć interesujący w działalności Okręgu Centralnego.

best Running shoes brand | Nike for Men

Czytaj więcej...

52 Kongres IBA, Sewilla, Hiszpania

Bez sukcesów Polaków zakończyły się barmańskie mistrzostwa świata we free-stylu (Flairtending Competition) i barmaństwie klasycznym (World Cocktail Competition) podczas pięćdziesiątego drugiego Kongresu IBA w Sewilli w dniach 8-23.10.2003.

nike dunk high black leather chair for sale | Air Jordan 1 Retro High OG 'University Blue' — Mnje

Czytaj więcej...

"Be original, be Yourself." Cinzano-Vinpol

Dnia 6 października w Hotelu Kasprowy w Zakopanem, mial miejsce konkurs CINZANO "Be original, be yourself"  - edycja dla Okręgu Centralnego i Południowego.

latest Nike Sneakers | Nike

Czytaj więcej...

"Let's Mix Ladies"

31 sierpnia 2003r. odbyły się w gdańskim Hotelu "Posejdon" Pierwsze Mistrzostwa Polski Kobiet - Barmanek.

jordan release date | What Are Nike Dunk Shoes?: An Overview , Gov

Czytaj więcej...