Wydarzenia - Rok 2006

Istra Bitter Opatija Cup

W dniach 7-9.11 w Chorwacji, na pięknej opatijskiej riwierze, odbył się konkurs ISTRA BITTER OPATIJA CUP 2006.
Sponsorem konkursu była ISTRA BITTER. Na zaproszenie HSB (CHORWACKIE STOWARZYSZENIE BARMANÓW) udała się grupa z Polski w składzie:

  1. TOMASZ CHADRYŚ ( SPB. BAR&ACTION TEAM, KLUB-KRĘGIELNIA BOWLING PIŁA)
  2. BARTOSZ BARANOWSKI ( SPB, BAR&ACTION TEAM)
  3. ROBERT BORKOWSKI ( SPB, BAR&ACTION TEAM, KLUB DAYTONA WROCŁAW)

Otaczające miasto wzgórza i morze były pięknym dodatkiem do konkursu, który odbywał się we wnętrzach hotelu PALACE-BELVEDERE. Organizatorzy przewidzieli dwie konkurencje.

nike dunk high black leather chair for sale | Nike SB x by Parra Federation Kits 2021 , Pochta

Czytaj więcej...

Mattoni Grand Drink 2006 - ekskluzywny konkurs dla elity światowego barmaństwa

W dniach 20 -22 listopada w najsłynniejszym kurorcie Republiki Czech- Karlovych Varach odbył się jubileuszowy 10 konkurs barmanski organizowany przez słynną w Europie Firmę  Mattoni producenta ekskluzywnej wody mineralnej.

Asics shoes | adidas superstar taper chart size

Czytaj więcej...

Otwarcie Pracowni Barmańskiej w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku.

Dnia 11.10.2006 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych ul. Świętego Józefa 30, 44-217 w Rybniku uroczyście otwarto nowoczesną Pracownię Barmańską.

Projekt wspierany przez władze miasta Rybnik, Kuratorium Oświaty zrealizowany został dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej. Pracownia wyposażona została w profesjonalny sprzęt barowy tj. kostkarka do lodu, kruszarka do lodu elektryczna, zmywarka do szkła, barowy moduł chłodniczy 3 częściowy, ekspress do kawy jedno grupowy, profesjonalny sprzęt barmański.

Running Sneakers Store | Buy Yeezy Slides 'Core' - Kanye West x Adidas — Ietp

Czytaj więcej...

55 Kongres IBA najważniejszym wydarzeniem roku 2006

W dniach 05.10 - 09.10 w Porto Carras w Grecji odbył się światowy Kongres największej organizacji skupiającej profesjonalnych barmanów I.B.A .W imprezie uczestniczyło 690 reprezentantów 52 krajów członkowskich aspirujących do członkowstwa obserwatorów (Chiny oraz Gruzja).

Sport media | Men's Casual Shoes, Trainers, Sneakers

Czytaj więcej...

Rudolf Jelinek CUP 2006

Tradycyjnie już, podczas drugiej edycji międzynarodowego konkursu barmańskiego Rudolf Jelinek Cup spotkali się reprezentanci trzech krajów tj. Czech, Słowacji oraz Polski.

Dla przypomnienia pierwsza edycja odbyła się w Czechach w Wizowicach- samym centrum dowodzenia oraz produkcji wspaniałych destylatów owocowych takich jak śliwowica, gruszkowica, czereśniowica oraz innych / WWW.rjelinek.sk /. Dla upamiętnienia tego spotkania każda z reprezentacji w/w krajów posadziła symboliczne drzewko śliwki węgierki.

nike dunk high black leather chair for sale | Nike

Czytaj więcej...