Wydarzenia - Rok 2008

Ostatni Międzynarodowy Konkurs Barmański roku 2008 Marie Brizard IBS - znaczący wynik polskiego

W dniach od 5.12. do 9.12.2008 r. w przepięknym mieście Bordeaux, położonym w południowo – zachodniej części Francji, wzdłuż którego rozciąga się rozległa rzeka Garonna, a okolice miasta otaczają pola pełne winorośli, odbył się poraz 26, jeden z najważniejszych europejskich konkursów: Marie Brizard  IBS (International Bartender Seminar), połączony z seminarium, mającym na celu przybliżenie nowych produktów Marie Brizard, a także współczesnych trendów w sztuce dekorowania cocktaili w prosty i skuteczny sposób.

Best jordan Sneakers | Women's Nike Air Jordan 1 trainers - Latest Releases , Spartanova

Czytaj więcej...

Starigrad (Paklenica) International Cocktail Competition

W dniach  02.-04.12. 08.r.  w miejscowości  Starigrad w rejonie rezerwatu Paklenica odbyła się kolejna już  edycja międzynarodowego konkursu barmańskiego organizowanego przez Chorwackie Stowarzyszenie Barmanów (HUB),w skład  delegacji z Polski weszli Robert Dziadzko z klubu Vip w Zabrzu oraz Dawid Bujar reprezentujący  klub Awangarda w Tychach.

Giftofvision - Sneakers search engine | Nike

Czytaj więcej...

Finlandia Vodka CUP 2008

30 listopada 2008 roku, w Hotelu Europejskim w Warszawie, już po raz 9 odbył się Finał Ogólnopolskiego Konkursu Barmańskiego Finlandia Vodka Cup. Barmani z całej Polski, którzy zostali wyłonieni w eliminacjach w największych miastach Polski  (Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście), walczyli o miano najlepszego barmana w naszym kraju. Tradycyjnie organizatorem Finlandia Vodka Cup była firma Brown-Forman Polska.

Sports brands | adidas

Czytaj więcej...

Polski Akcent w Asian Cocktail Championship - Macao 2008 !!!!!

Dzięki silnej, międzynarodowej pozycji Stowarzyszenia Polskich Barmanów pięciu jego członków mogło uczestniczyć w kolejnej edycji Asian Cocktail Championship odbywającej się w Macao w dniach 05-06 listopada 2008 roku.

Running sports | Air Jordan 1 Παπούτσια & Ρούχα , Προσφορές, Στοκ, Φθηνά , Gov Sport

Czytaj więcej...

Dni polskie w Puerto Rico

Dni polskie w Puerto Rico - wyjątkowo udana wyprawa reprezentacji polskich barmanów na egzotyczne wyspy Karaibów.

Jak co roku najważniejsza impreza światka barmańskiego Mistrzostwa Świata organizowane pod egidą największej organizacji zrzeszającej barmanów z 52 krajów świata International Bartenders Association odbywała się w dniach 05-10 pażdziernika w stolicy perły Karaibów Puerto Rico .

Running Sneakers Store | Adidas yeezy orange back pack shoes for women V2 'Citrin Non-Reflective' — Ietp

Czytaj więcej...