Wydarzenia - Rok 2009

Finlandia Vodka Cup 2009 - największy konkurs barmański w Polsce

Jak co roku, w listopadzie Firma Brown Forman Polska zorganizowała kolejna edycję niezwykle ważnego w świecie barmanów klasycznych konkursu "Finlandia Vodka Cup 2009" . Ponad stu dwudziestu uczestników , pięć miast , kilkudziesięcioosobowa grupa sędziów i organizatorów oraz wspaniała gala finałowa w warszawskim teatrze Capitol to doskonały warsztat profesjonalnych działan dystrybutora marki FINLANDIA VODKA skierowanych na rynek gastronomiczno-hotelarski w Polsce

nike dunk high black leather chair for sale | New Balance 327 Pastel Bleu/rose/jaune - WS327CL1

Czytaj więcej...

Spotkanie wigilijne barmanów

W dniu 14.12.2009 w klubie  "HEMINGWAY" w Gliwicach odbyło się spotkanie przedświąteczne barmanów z okręgu południowego SPB oraz niektórych przedstawicieli handlowych nierozerwalnie związanych ze środowiskiem barmańskim.

Czytaj więcej...

Relacja z 1st Central Europe Cocktail Chalange 2009

Międzynarodowe konkursy barmańskie organizowane przez stowarzyszenia zrzeszone w International Bartenders Asociation to wspaniała okazja do zdobycia nowych umiejętności, poznania panujących trendów w miksologii, a co najważniejsze nawiązania nowych przyjaźni z barmanami z innych krajów.

nike dunk high black leather chair for sale | jordan retro 19 boys 5.5 Shadow "Lucky Charms" - Gov

Czytaj więcej...

17 konkurs Trofej Opatijskie Riwiejre

Opatija - uzdrowisko letnie i zimowe położone nad brzegiem morza Adriatyckiego gościło w najstarszym w mieście hotelu Kvarner Grand Hotel  21-22 listopada barmanów z całej Europy na 17 konkursie Trofej Opatijskie Riwiejre. Dwuosobowa reprezentacja Stowarzyszenia Polskich Barmanów Krzysztof Kot oraz Daniel Koguciuk (Okręg Północny ) udała się w daleką podróż po sukcesy w konkursie oraz niezapomniane wrażenia z gościnnej Chorwacji  Głównym sponsorem konkursu była firma Pernod - Ricard a konkurs przeprowadzony był według ścisłych  regulaminów konkursowych pod auspicjami I.B.A.

Nike air jordan Sneakers | Nike SB x Parra 'Japan Federation Kit' T-Shirt - Black / White , Pochta

Czytaj więcej...

2nd International Alpe Adria Cocktail Competition - Udine 30.11 - 02 12.2009

W dniu 30 listopada odbył się międzynarodowy konkurs barmański w stylu klasycznym, w kategorii - long drink. Zorganizowany przez sekcje wenecką włoskiego stowarzyszenia – AIBES.

Buy Kicks | Nike

Czytaj więcej...