Wydarzenia - Rok 2010

International Bartender Seminar

INTERNATIONAL BARTENDER SEMINAR SOBIESKI MARIE BRIZARD 27eme EDITION BORDEAUX 2010 - 07-10 listopada 2010

Po długiej i wyczerpującej podróży (ponad 20h w samochodzie) wczesnym rankiem dotarliśmy do Bordeaux. Leniwie budzące się miasto przywitało nas wspaniałymi widokami oraz „bon jour” od rozkładających niedzielny targ okolicznych kupców. Jak się później okazało pełen przysmaków.

Hotel Mercure Cite Mondiale prezentował się bardzo okazale, był to nowoczesny budynek dosłownie „wciśnięty” miedzy wąskie uliczki Bordeaux. Pogoda jednak nas nie rozpieszczała. Słońce i deszcz podczas całego pobytu wymieniały się co 2-3 godziny na francuskim niebie nie mogąc ustalić kto rządzi. Wąskie czarujące uliczki, wspaniałe kamienice, zabytkowa katedra, klimat tego miasta oraz smak francuskich specjałów rekompensowały nam kaprysy pogodowe w 100%. Mieliśmy prawie całą niedziele na zwiedzanie miasta, gdyż prezentacja zawodników odbyła się przy kolacji.

Sportswear free shipping | Nike News

Czytaj więcej...

Grzegorz Szumski - zwycięzcą prestiżowej kategorii 'najlepsza technika pracy' na MŚ

"Grzegorz Szumski - zwycięzcą prestiżowej kategorii 'najlepsza technika pracy' na Mistrzostwach Świata" - relacja z 59 Kongresu I. B. A oraz MŚ - Singapur 2010.
Staropolskie porzekadło - wszystko co się żle zaczyna, dobrze się kończy - było mottem przewodnim 17 osobowej polskiej reprezentacji na 59 KongresieInternational Bartenders Association który odbył się w dniach 22. 11 - 27. 11 w słynnym Stamford Swiss Hotel w Singapurze.

Już wylot z Warszawy opóźniony o prawie dwie godziny (strajk personelu Air France) i superekspresowa przesiadka na lotnisku im. Charlesa de Gaulla w Paryżu,
pokazały iż szczęście jest ważnym elementem sukcesu jaki reprezentacja Stowarzyszenia Polskich Barmanów odniosła w dalekiej Azji.
Tylko kilkanaście minut większe opóźnienie lotu i dwa dni spędzone w Paryżu pokrzyżowałoby wszystkie plany związane z udziałem SPB w najważniejszym od wielu lat Kongresie I. B. A.

Giftofvision - Sneakers search engine | Air Jordan

Czytaj więcej...

Spotkania wigilijne członków SPB

1. Okręg Północ
Zarząd Okręgu Północnego SPB serdecznie zaprasza wszystkich członków SPB oraz chętnych na spotkanie wigilijne, które odbędzie się 17 grudnia 2010 w Sopockiej Chacie Góralskiej - "HARNAŚ" w Sopocie, ul. Moniuszki 9. Startujemy o godzinie 15.00. Odpłatność 50PLN. Wszystkie dodatkowe informacje otrzymacie dzwoniąc do Marcina Sobocińskiego pod nr. tel. 600 543 283.

Z barmańskim pozdrowieniem
Marcin Sobociński  

latest Running Sneakers | jordan retro 19 boys 5.5 Shadow "Lucky Charms" - Gov

Czytaj więcej...

Eliminacje do11th International Finlandia Vodka Cup 2010

W niedzielę 10  października w klubie Plaża w Krakowie odbyły się pierwsze w tym roku eliminacje do światowego konkursu Finlandia Vodka Cup.

W konkursie wzięło udział 25 barmanów z Polski południowej (Region Górny Śląsk i Małopolska).

Walka zacięta, poziom bardzo wyskoki, drinki coraz lepsze!! Tak trzymać drogie koleżanki i koledzy barmani. Stawka wysoka, jest o co walczyć, więcej... Później

Running sport media | Men's Casual Shoes, Trainers, Sneakers

Czytaj więcej...

1st World Championship in mixing non-alcoholic mineral water coctails.

W dniach 1- 3.10.2010  w Pradze, odbyła się po raz 14-ty kolejna edycja najbardziej prestiżowego konkursu barmańskiego w stylu klasycznym.

W tym roku pod patronatem IBA, nazwano tegoroczne zmagania w kategorii soft, jako pierwsze mistrzostwa świata w mieszaniu napojów niealkoholowych.
Miałem przyjemność wystartować w tym konkursie reprezentując barwy narodowe Polski.

latest Running | Buy online Sneaker for Men

Czytaj więcej...