Wydarzenia - Rok 2012

Finlandia Vodka Cup  Warszawa

Tegoroczne zmagania barmanów na etapie krajowym w konkursie Finlandia Vodka Cup 2012 zostały zakończone 2 grundnia’12  w Studio Tęcza w Warszawie. Do współzawodnictwa przystąpiło 20 barmanów z całej Polski , którzy zostali wyłonieni  w drodze eliminacji . Cieszy fakt, iż pojawiło się wiele  młodych i ambitnych osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w swej barmańskiej karierze.

latest jordan Sneakers | Women's Nike Air Jordan 1 trainers - Latest Releases , Ietp

Czytaj więcej...

Donau Cup 2012 - sukces polskiej reprezentacji na koniec sezonu 2012

W dniach 28.10-30.10.2012 w Krems w Austrii odbył się Klasyczny Międzynarodowy Konkurs Barmański „Donau-Cup”. Do polskiej reprezentacji kraju zostały zaproszone i wytypowane dwie dziewczyny Nicole Kot z Chorzowa oraz Monika Krzemieniewska z Nojewa.

latest Running Sneakers | Air Jordan 1 Retro High OG 'University Blue' — Ietp

Czytaj więcej...

LADY DRINK 2012 - Riccione ( Italy )- relacja....

Konkurs odbył się w przepięknej miejscowości Riccione we Włoszech. Do zmagań barmańskich przystąpiło 120 Włoszek oraz 14 międzynarodowych uczestniczek z Grecji, Austrii, Belgii, Chorwacji, Finlandii, Niemiec, Monaco, Sloveni, Hiszpanii, Szwajcarii, Węgier, Polski, Włoch oraz Estonii.

Giftofvision - Sneakers search engine | New Balance 991 Footwear

Czytaj więcej...

Finaliści konkursu barmańskiego "Winterhalter -Drink of the Year 2012" z wizytą w Portugalii

W ramach współpracy SPB z firmą Winterhalter, trzech naszych laureatów konkursu WINTERCHALTER DRINK OF THE YEAR 2012 oraz delegat, mogło uczestniczyć w kilkudniowej ( 02.10.-06.10.2012) wprawie do Portugali.

buy shoes | Nike Dunk Low Coast UNCL - Grailify

Czytaj więcej...

MONIN CUP 2012 Polska

Każdy przyrządzony koktajl, otrzymywał od komisji degustacyjnej  punkty za smak, aromat, wygląd i ogólne wrażenie. W loży sędziowskiej zasiedli specjalnie zaproszeni goście. Barmani byli również oceniani od strony technicznej przez ekspertów ze Stowarzyszenia Polskich Barmanów.

latest Running Sneakers | Best Selling Running Shoes

Czytaj więcej...