Wydarzenia - Rok 2015

"Smaki Japonii - sake, shoschu, umeshu ......"

Na zaproszenie JETRO Warsaw - japońskiej organizacji handlu kilkunastu reprezentantów SPB wzięło udział w niezwykle interesujacej prezentacji japońskiej kultury i tradycji zwiazanych z kulturą produkcji i spozywania napojów alkoholowych . Tematem przewodnim była tradycyjna , japońska sake - produkt znany i nieznany praktycznie na całym świecie.Ekspansja japońskiej sztuki kulinarnej w Europie wykreowała tysiace barów i restauracji serwujacych sushi ,tradycyjną japońska zielona herbatę oraz bogaty asortyment napojów alkoholowych rodem z kraju "kwitnacej wisni".

Buy Kicks | NIKE

Czytaj więcej...

Pokaz drinków bezalkoholowych "Biała Wstążka 2015"

W dniu 30.11.2015  zostaliśmy zaproszeni przez organizatorów akcji "Biała wstążka 2015" na spotkanie z młodzieżą szkolną (wychowankami Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr.2 w Gdyni), w celu przybliżenia profesji barmana oraz pracownika gastronomii. Z inicjatywy Prezesa Okręgu Północnego kol. Jarosława Zyguły wzbogaciliśmy program spotkania o profesjonalny pokaz technik barmańskich, oraz wiedzy miksologicznej w oparciu o drinki i cocktaile bezalkoholowe. Kol. Marcin Sobociński zaprezentował całą gamę drinków bezalkoholowych, oraz zaznajomił młodzież z arkanami pracy barmana na promach Stena Line.

Buy Kicks | Monsters Inc's Mike and Sully Surface on Special-Edition Stan Smith , Sciaky

Czytaj więcej...

MONIN CUP JUNIOR 2015

W dniu 03.12.2015 w Zespole Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich w Warszawie ul. Majdańska 33/36 odbył się Ogólnopolski konkurs barmański drinków bezalkoholowych dedykowany młodym adeptom tej profesji. Stowarzyszenie Polskich Barmanów oddelegowało swoich członków do zapewnienia bezstronnej oceny sędziowskiej techniki pracy młoych barmanów zgodnych z międzynarodowym standardem I.B.A.

Nike shoes | Nike

Czytaj więcej...

I Mieleński Festiwal Piwa

17 października 2015 roku w Apartamentowcu Blue Marine w Unieściu odbył się I Mieleński Festiwal Piwa. Organizatorem Festiwalu był a Blue Marina Mielno gdzie dyrektorem sprzedaży jest od wielu lat współpracująca ze Stowarzyszeniem Polskich Barmanów Kamila Mnich-Tarlach oraz Gmina Mielno. Stowarzyszenie Polskich Barmanów wspólnie z naszym wieloletnim partnerem Kompanią Piwowarską  objęło patronat piwny nad imprezą.

best shoes | UOMO, SCARPE

Czytaj więcej...

Sofia - niezbyt szczęśliwa dla biało - czerwonych

Minęło już kilka dni od zakończenia największej barmańskiej imprezy świata,zatem nadszedł czas na kilka refleksji i podsumowania występów polskich reprezentantów na Mistrzostwach Świata 2015.

Siedemnastoosobowa reprezentacja SPB zameldowała się w hotelu MARINELLA ( ex. Kempinski ) w dniu 10.10 .2015 gdzie uroczystą galą powitalną rozpoczął się 64 Kongres International Bartenders Association.Bardzo bogaty program przygotowany przez Organizatorów w połączeniu z niezwykłą gościnnościa naszych bułgarskich kolegów poprawił humory wszystkich uczestników Kongresu.

Sports brands | nike air aggress force women basketball camp 2018 270 Unisex Siyah Spor Ayakkabı Kadin Spor Ayakkabı & Sneaker 3167193 , Sciaky

Czytaj więcej...