Nadzwyczajny zjazd SPB - relacja

Witam wszystkich bardzo serdecznie i ciepło w coraz chłodniejsze jesienne dni, które jeszcze nie dawno okazały się dla mnie oraz SPB mocno gorące. Dniem tym okazał się poniedziałek 27 września 2021r., w którym to podczas nadzwyczajnego zjazdu SPB został wyłoniony nowy zarząd SPB oraz Prezes w mojej skromnej osobie.

W tym momencie pragnę podziękować wszystkim tym, którym nie jest obojętny los oraz przyszłość SPB oraz polskiego barmaństwa. Zdaję sobie sprawę, iż przyjąłem na swoje barki ogromną odpowiedzialność, ale mając do dyspozycji wspaniałych młodych ludzi w ZG SPB sprawdzimy się w jakże trudnej współczesnej rzeczywistości. Posiadamy wspaniałe pomysły za których realizację w najbliższej kadencji Zarządu Głównego będą odpowiedzialni liderzy poszczególnych sekcji.

 W czasie wyborów , głosami Kapituły funkcję Wielkiego Kanclerza Konfraterni Mistrzów Barmanów SPB powierzono ponownie MB Bogdanowi Gałuszka.

W trakcie zjazdu SPB, który odbywał się w Hotelu „KINGA” w Czorsztynie, w dniach 27-29.09.2021r., mieliśmy przyjemność gościć barmanów ze Słowacji . Wracając pamięcią do Naszych spotkań z SBA /SŁOWACKA BARMAŃSKA ASSOCIATIA/ okazało się, iż jest to już 25-te jubileuszowe spotkanie. Wszystko zaczęło się dzięki najbliższemu sąsiedztwu naszych organizacji. Do pierwszego takiego spotkania doszło dzięki wielkiemu znawcy oraz kibicowi piłki nożnej /niegdyś zawodnikowi/ MILANOWI SEVC oraz w tym czasie prezesowi SPB O/ Południe Bartkowi GAWLAK-KUBIK , którzy zainicjowali barmańskie mecze piłkarskie pomiędzy SPA a SPB. Te 25 lat minęło jak jedna połowa meczu pomiędzy naszymi drużynami. Wyniki tych piłkarskich potyczek wspominamy z niemałą dozą pesymizmu, ale były również wzloty czego najlepszym dowodem jest ostatni remisowy wynik 2:2 , co napawa nas wielkim optymizmem na przyszłość.

Skład Zarządu Głównego SPB:
1.PIOTR DZIADKOWIEC –PREZES SPB
2.RYSZARD MATUSIAK – SEKRETARZ - SKARBNIK SPB
3.RYSZARD BERENT - V-CE PREZES SPB \SZKOLENIE , KOORDYNACJA SZKÓŁ Z REKOMENDACJĄ SPB
4.GRZEGORZ DACKÓW – V-CE REZES SPB\KONTAKTY ZE SZKOŁAMI , KONKURSY, HOTELE LEADER
5.MATEUSZ GOLA – V-CE PREZES \MARKETING, PROMOCJA - LEADER
6.BARTOSZ BARANOWSKI – MEDIA LEADER
7.ARTUR WAWRZYSZCZAK- MARKETING, KONTAKT Z FIRMAMI- LEADER
8.RAFAŁ DOBROWOLSKI – KONKURSY LEADER
9.KRZYSZTOF BAJERSKI – FLAIR LEADER
10.AGNIESZKA CIEŚLAR – SZKOLENIA
11.MATEUSZ SIĘKA – SZKOLENIA
12.PIOTR SAJDAK – KONTAKTY LEADER
13.BARTOMIEJ GAWLAK-KUBIK- CZŁONEK ZG

Skład Głównej Komisji Rewizyjnej:
1.Krzysztof Michalak /PRZEWODNICZĄCY/
2.Kamil Klein
3.Dariusz Kosiorek

Skład Głównego Sądu Honorowego:
1.Bogdan Gałuszka/PRZEWODNICZĄCY/
2.Jacek Rakowski
3.Jarosław Zyguła

Zobacz galerię zdjęć