logo onas

Szukasz ciekawej pracy ???

Mamy dla ciebie propozycję. Firma SCM Polska - partner Stowarzyszenia Polskich Barmanów poszukuję młodych ambitnych barmanów na stanowisko "Promotor marki MONIN" - oferta dotyczy 2 obszarów: Warszawa, Okręg północno -zachodni.

Sportswear free shipping | Buy online Sneaker for Men

PROMOTOR MARKI - BARMAN - BARISTA

Zakres obowiązków:

  • Promowanie produktów i marki Premium na terytorium Polski
  • Prezentacje i spotkania z grupami klientów
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych i sprzedażowych
  • Kreowanie nowych rozwiązań w zakresie wykorzystania produktów
  • Współudział w tworzeniu narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sztuki prezentacji
  • Doświadczenie w tworzeniu napojów mieszanych oraz kompozycji kulinarnych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość jęz. francuskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Ciekawą i zróżnicowaną pracę w międzynarodowym środowisku w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia umożliwiające wykonywanie obowiązków
  • Warsztaty i szkolenia

PROMOTER BRANDS - BARTENDER - BARISTA

Responsibilities:

  • The promotion of products and premium brands on Polish territory
  • Presentations and meetings with groups of clients
  • Build lasting business relationships and sales
  • Creating new solutions for the use of products
  • Participation in the creation of marketing tools to support the sale

Requirements:

  • Highly developed art of presentation skills
  • Experience in developing mixed drinks and culinary composition
  • Good knowledge of English language
  • Welcome knowledge of French language
  • Ability to work in a team
  • category B driving license
  • a minimum of 2 years experience in a similar position

We offer:

  • An interesting and varied work in an international environment
  • a young and dynamic team
  • Opportunity for professional development
  • Attractive employment
  • Tools to perform their duties
  • Workshops and training