Bal Barmanów

W dniu 5 luty 2005 roku w Hotelu ”Radisson SAS” w Warszawie odbył się siódmy z kolei "Bal Barmanów" zorganizowany przez Stowarzyszenie Polskich Barmanów Okręgu Centralnego. Był to jeden z większych balów jaki udało się nam zorganizować. Zainteresowanie również w tym roku było bardzo duże i na balu bawiło się  200 osób. Oficjalnego powitania gości dokonali Jacek Krawczyk i Mariusz Wojcieski. Następnie zostali zaprezentowani sponsorzy na których jak co roku mogliśmy liczyć przy organizacji tego balu.

latest Running | Giftofvision - The Global Destination For Modern Luxury

Po części oficjalnej wodzirej wieczoru Jacek Krawczyk zaprosił wszystkich gości do wspólnej zabawy, która trwała do białego rana. Wykwintne menu przygotowane przez szefa kuchni i doskonała oprawa muzyczna zapewniła wspaniałą atmosferę oraz wprowadziła gości w szampański nastrój. Organizatorzy zadbali również o atrakcje dla gości balu. Każdy mógł spróbować szczęścia obstawiając szczęśliwe numery w grze w ruletkę wygrywając niespodzianki ufundowane przez sponsorów. Po północy zostały rozlosowane nagrody – "torby niespodzianki". Jak co roku, ku zaskoczeniu wszystkich gości, nagrody ufundowane przez sponsorów były niezwykle atrakcyjne.

Podczas Balu 2005 z pomysłu Zarządu Okręgu Centralnego została przeprowadzona akcja charytatywna „Barmani Dzieciom” przy udziale Fundacji TVN "Nie jesteś Sam".

P. Bożeny Walter. I tak każdy z uczestników balu przed odebraniem swojej nagrody niespodzianki wedle życzenia mógł wrzucić pieniądze na naszą wspólną akcje. Nikt wobec akcji nie został obojętny i był to nasz ogromny sukces zbierając kwotę 3870 zł. Zarówno w czasie balu jak i przez kolejne dni  Zarząd S.P.B Okręgu Centralnego otrzymywał od uczestników gratulacje za profesjonalne przygotowanie i świetną organizację tegorocznej zabawy. I to jest dla nas największa satysfakcja.

W imieniu Zarządu Centralnego Stowarzyszenia Polskich Barmanów chciałbym bardzo serdecznie podziękować sponsorom ”Balu Barmanów 2005” bez których trudno byłoby osiągnąć nasz sukces w organizacji tego balu i zadowolenie uczestników.Gorąco dziękujemy firmom:
HOTEL ”Radisson SAS” w Warszawie, BACARDI-MARTINI, DIAGEO, WYBOROWA S.A, RED BULL, FINLANDIA POLSKA, VIAGUARA POLSKA, RONEFFELD, HOOP, MONOLIT Agencja Reklamowa, V&S LUKSUSOWA S.A, ASA Sp. Z.O.O  pastylki na kaca „ALIBI”, ORBIS CASINO, TOUDOR HOUSE

 

Z barmańskim pozdrowieniem,
Jacek Krawczyk, Mariusz Wojcieski