Rok 2018

Wydarzenia - Rok 2018

Finał Monin Cup Junior 2018 - rozstrzygnięty

Był to szósty MONIN Cup Junior i dziesiąty MONIN Cup organizowany przez SCM. Naszym celem jest ciągła edukacja i wspieranie młodych talentów w Polsce. Od 2012 roku jesteśmy świadkami jak z roku na rok poziom jak i zaangażowanie młodych barmanów wzrasta, to dzięki także wspaniałym nauczycielom ze szkół gastronomicznych. Znakomitym przykładem jest Agnieszka Cieślar, która pierwsze kroki konkursowe jako uczestniczka stawiała z MONIN, a dziś sama zasiadła w Jury Degustacyjnym jako Mistrzyni Świata IBA. Wiemy, że jest jeszcze sporo pracy przed nami w zakresie wsparcia edukacji młodzieży wiążących swoją przyszłość z miksologią, ale po ponad 5 latach intensywnych działań widoczne są już pierwsze efekty. To także Państwa zasługa i wierzymy, że dalszymi wspólnymi działaniami za kolejne 5 lat zasięg naszych działań będzie jeszcze bardziej szerszy!

Relacja video: https://youtu.be/B9FwNVkq_n8

 Galeria zdjęć: http://bit.ly/MONINCupJunior2018

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Pozdrawiam serdecznie / Best regards,

Marek Bielecki
Digital Marketing Manager

best Running shoes | balerínky

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia!

Zdrowia, radości oraz szczęścia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2019 roku

życzy wszystkim Zarząd i członkowie

Stowarzyszenia Polskich Barmanów

 

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

jordan Sneakers | Nike SB and Parra have teamed up for Tokyo 2021 , Fitforhealth

Riga Black Balsam Global Cocktail Challenge

28-30.11.2018r. delegacja w składzie Agnieszka Cieślar, Mateusz Sięka oraz Paweł Machnio poleciała na konkurs Riga Black Balsam Global Cocktail Challenge, który odbył się w stolicy Łotwy, w Rydze. Już po raz kolejny Amber Beverage Group na czele z Riga Black Balsam, (czyli tradycyjnym łotewskim likierem ziołowym o zawartości alkoholu 45%, wytwarzanym z kilkudziesięciu ziół) oraz LATVIAN BARTENDERS FEDERATION zorganizowali międzynarodowy konkurs barmański, w którym wzięło udział 26 barmanów z 13 krajów. Zacięta walka i rywalizacja wyłoniła zwycięzców. Niestety tym razem nie udało się zdobyć miejsc na podium, lecz polscy barmani dumnie reprezentowali Stowarzyszenie. Dzięki kolejnemu wyjazdowi udało się zdobyć nowe doświadczenia, a także lekcje na kolejne wyjazdy. Dodatkowo była to możliwość spotkania się z barmanami z różnych krajów i wymianą doświadczeń.

Chcielibyśmy bardzo podziękować prezydentowi łotewskiego stowarzyszenia Panu Raitis Akerblums za świetną organizację konkursu oraz wspaniałą gościnność! Z przyjemnością wystartujemy w kolejnej edycji konkursu.

Zobacz fotorelację

Z barmańskim pozdrowieniem,

Agnieszka Cieślar

Running sneakers | Patike – Nike Air Jordan, Premium, Retro Klasici, Sneakers , Iicf

GOLDEN CUP 2018 - relacja

17 listopada 2018 roku w Tajwanie odbył się Międzynarodowy Konkurs Barmański organizowany przez Tajwańskie Stowarzyszenie Barmanów.

nike dunk high black leather chair for sale | Patike – Nike Air Jordan, Premium, Retro Klasici, Sneakers , Iicf

Czytaj więcej...

Riga Balsam Challenge 2018 - reprezentacja SPB mocna jak nigdy

Koniec pażdziernika był dla członków SPB okazją spotkania mistrzyni świata IBA kol. Agnieszki Cieślar podczas warsztatów barmańskich związanych z wyłonieniem reprezentantów na ostatni w tym roku międzynarodowy kinkurs barmański w stylu klasycznym " Riga Balsam Challenge 2018 "który odbędzie sie 29.11.2018 w stolicy Łotwy.Giftofvision - Sneakers search engine | Nike Air Max 270 - Deine Größe bis zu 70% günstiger

Czytaj więcej...