Wydarzenia - Rok 2013

Monin CUP Junior Poland 2013

Pierwsza edycja Ogólnopolskiego Konkursu Barmańskiego MONIN CUP JUNIOR POLAND 2013 zakończona!
Dnia 6 grudnia 2013 podczas gali finałowej  o cenne nagrody dzielnie walczyło 26 uczestników ze szkół gastronomicznych z całej Polski od Cieszyna do Szczecina.  Pierwsze miejsce zajęła Pani Monika Wróblewska z wyjątkowym drinkiem GMT- Greenpunch Mean Time wygrywając m.in. profesjonalny blender, kurs I. stopnia w szkole barmańskiej SPB oraz dla swojej szkoły blender i kostkarkę.

jordan Sneakers | The EVO Speedgoat Is Hokas Best Trail Shoe Challenger ATR 6 , 2021 Best Trail Running Shoes

Czytaj więcej...

Zjazd sprawozdawczo - wyborczy Okręgu Zachodniego

Zarząd Okręgu Zachodniego SPB informuje, że w dniu 18.12.2013 o godzinie 13-ej odbędzie się zjazd sprawozdawczo - wyborczy.

Obecność wszystkich członków obowiązkowa. Spotkanie będzie miało miejsce w PUB KAMELEON w Obornikach Wlkp. przy ul. Kalinowej 16.

Sportswear Design | nike team hustle d 8 toddler shoe store austin tx , cheap nike griffey for women pants girls kids DA8301-100 Release Date - clemson nike free trainer v7 2017 women

Czytaj więcej...

Medunarodro Takmicenje Barmena - Sarajewo 2013 08-10.11.2013

Po długiej i wyczerpującej podróży (ponad 18h w samochodzie) późnym popołudniem  dotarliśmy do Sarajewa  do  Hotelu Olimpijskiego HOLIDAY INN  w składzie: Bartosz Baranowski, Piotr Szrama, Nicol Kot, Łukasz Radziulewicz, Remigiusz Labus, na zaproszenie Prezesa Bośniackich Barmanów Edisa Duvnjakia.

Głównym patronem i organizatorem konkursu była Firma Pernord Ricard oraz Monin.

Nike air jordan Sneakers | 【6月上旬発売予定】 ナイキ エアフットスケープ モーション 全4色 - スニーカーウォーズ

Czytaj więcej...

Zmiany organizacyjne w Stowarzyszeniu Polskich Barmanów z winnicą w tle.

W dniach od 12 do 13 Listopada odbyło się zebranie Zarządu Głównego Stowarzyszenia Polskich Barmanów, wybory do okręgu Północnego w SPB, oraz wyjazd do Winnicy Krojcig w Górzykowie.

best Running shoes brand | Sex Education Season 2 Release Date, Cast & Plot , Iicf

Czytaj więcej...

Donau Cup 2013 - austriackie eliminacje do WCC 2014

W dniach od 16 do 18 października 2013r byliśmy goszczeni przez austriackie stowarzyszenie barmanów w stolicy światowego narciarstwa alpejskiego - Kitzbuchel. Delegacja SPB w składzie: Piotr Dziadkowiec, Wojciech Urbanski i Grzegorz Szumski została ugoszczona w pięciogwiazdkowym hotelu w najwyższym punkcie z przepięknym widokiem na panoramę miasta.

Nike footwear | Nike Air Force 1 Low UV Reactive Swoosh - DA8301-101

Czytaj więcej...