Wydarzenia - Rok 2004

Finlandia Vodka Cup 2004

Piąta już edycja Ogólnopolskiego Konkursu Finlandia Vodka Cup 2004, zorganizowana przez Finlandia Polska Sp. z o.o.  przy współudziale Stowarzyszenia Polskich Barmanów, sprawującego pieczę merytoryczną nad konkursem w celu promocji profesjonalnego barmaństwa oraz kultury picia, skupiła uwagę barmanów w całym kraju na przełomie 2004/2005 roku. Zasady oceny technicznej i degustacyjnej oparte zostały na regulaminie Międzynarodowego Stowarzyszenia Barmanów I.B.A.

Best Nike Sneakers | Ανδρικά Nike

Czytaj więcej...

22 International Bartenders Seminar

W dniach 04-07.12.2004 we Francji, w miejscowości Bordeaux odbył się "22 Międzynarodowy Konkurs Barmański Marie Bizard".

latest Nike Sneakers | Air Jordan

Czytaj więcej...

"Let's Mix Ladies"

„Let’s Mix Ladies” z Diageo jeden z największych producentów alkoholu na świecie firma Diageo wraz ze Stowarzyszeniem Barmanów Polskich zorganizowała Mistrzostwa Polski Barmanek „Let’s Mix Ladies”.

Sports brands | Nike

Czytaj więcej...

Kongres IBA - Las Vegas 200

Zwieńczeniem roku 2004, który dla wielu członków Stowarzyszenia Polskich Barmanów stał pod znakiem licznych konkursów i imprez zagranicznych (Hong-Kong, Chiny, Niemcy, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Holandia) był wyjazd 12 -osobowej delegacji na największe święto barmańskie - 53 Kongres IBA, który odbywał się w Las Vegas w hotelu - kasynie " Riviera "w dniach 21-26 listopada 2004.

best Running shoes | The EVO Speedgoat Is Hokas Best Trail Shoe Challenger ATR 6 , 2021 Best Trail Running Shoes

Czytaj więcej...

Grand Marnier Trophy 2004

Dnia 16 10 2004 w gościnnych progach hotelu Airport Okęcie spotkało się 38 najlepszych polskich barmanów, aby zmierzyć swe siły w trzeciej edycji Międzynarodowego Konkursu Barmańskiego "GRAND MARNIER TROPHY 2004 ".
Głównym sponsorem konkursu była firma Racke Polska , która jest autoryzowanym dystrybutorem wspaniałej kolekcji likierów Grand Marnier w Polsce.

best Running shoes | adidas

Czytaj więcej...