Wydarzenia - Rok 2007

Marie Brizard International Bartender Seminary 2007

Bordeaux 8-12 grudzień spotkanie barmanów reprezentujących stowarzyszenia z czterdziestu krajów obu półkul. Program tegorocznego spotkania był wyjątkowo ciekawy, nieco różniący się od poprzednich, ale zanim dotrzemy do tego tematu to 8.12.07.  Bordeaux przywitało nas ogromną ulewą i tak ciężkie zimowe chmury nie opuściły nas aż do końca pobytu.

Sneakers Store | Mens Flynit Trainers

Czytaj więcej...

56 Kongresu IBA - Taiwan - Relacja

22-26 listopad to data najważniejszego wydarzenia w roku dla blisko 700 osobowej grupy osób reprezentującej profesjonalnych barmanów z 52 krajów świata. Pięć dni bardzo intensywnego dialogu, merytorycznych dyskusji i obrad 56 - ego Kongresu International Bartenders Association który w tym roku odbywał się na drugim końcu świata  w Kaohsiung na Tajwanie.

Running Sneakers Store | Air Jordan XXX1 31 Colors, Release Dates, Photos , Gov

Czytaj więcej...

Kolacja z Firmą Underberg

Dnia 12.12 2007 w gościnnych progach restauracji Riviera w Gdyni odbyła się uroczysta kolacja dla środowiska barmańskiego na którą zaprosiła nas Firma Underberg AG z Zurichu.

Prawie stu zaproszonych gości, miało przyjemność uczestniczyć w spotkaniu które prowadził p. Tomasz Hański  który zaprezentował produkty z portfolio Firmy obecne na polskim rynku ( Schlumberger wspaniałe wino musujące wysokiej jakości produkowane metodą tradycyjną, doskonały digestif Underberg oraz cahcaca Pitu - dystrbucja Racke Polska ) oraz absolutną nowość która dotrze do Polski wiosną 2008 Xuxu -truskawkowy drink.

Giftofvision - Sneakers search engine | Women's Nike Superrep

Czytaj więcej...

8 finał konkursu barmańskiego Finlandia(R) Vodka Cup

18 listopada w warszawskim klubie Space odbył się kolejny, ósmy już finał konkursu barmańskiego Finlandia® Vodka Cup, organizowanego przez Brown-Forman Polska. W konkursie wzięło udział 20 barmanów z całej Polski, którzy wcześniej zwyciężyli w eliminacjach regionalnych przeprowadzonych w Katowicach, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i Gdyni.

latest jordan Sneakers | Nike Shoes

Czytaj więcej...

Mattoni Grand Drink 2007 Ryga

W dniach 26 – 28 października po raz 11. odbył się międzynarodowy konkurs barmański Mattoni Grand Drink, jeden z najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych konkursów na świecie.  

Miejscem tegorocznych zmagań najlepszych barmanów świata była stolica Łotwy, Ryga. Organizator konkursu, producent naturalnej wody mineralnej Mattoni, po raz kolejny przygotował imprezę na najwyższym poziomie.

nike dunk high black leather chair for sale | Nike Releases, Launch Links & Raffles

Czytaj więcej...